Наші улюбленці

Трохи позитиву у стрічку про братів наших менших, шкільних улюбленців та інших.

Ще у 2008 році, коли виникла ідея створення на території школи еколого-натуралістичного парку, пропонувалось одночасно улаштувати невеликий зоопарк, щось на кшталт контактного. Ідея, зрозуміло, крута, але… На жаль, було багато різних «але», які завадили втілити її у життя. Однак, любити та піклуватися про тварин ми не перестали. Пригадаймо, врятоване учнями совеня, будиночок для котів, який облаштували у міському у парку, допомога притулку для собак, багато годівничок, розміщених на деревах навколо.

Але зараз мова піде про тих, хто з’явився в нашій школі випадково, але стали нашими улюбленцями. Першим з’явився Дік – пес, подарований родиною наших учнів, у нього особлива посада – головний нічний охоронець. Завдяки йому вдається зберігати рослинне різноманіття нашого парку. Дік не дуже говіркий, його можна зустріти лише в вечірні та нічні години, і оскільки з ним важко домовитися, тому краще цього не робити. Він уже має поважний вік, тому про нього дбають особливо наші сторожі.

Якщо Дік є нічним охоронцем, то вдень на порозі школи всіх зустрічає кіт Василь. Він з’явився влітку разом з усією котячою родиною, які згодом потрапили в добрі руки. А Вася вирішив залишитися з нами, має свій будиночок. Васю підгодовують всі – учні діляться своїми бутербродами, працівники  приносять корм. Це все він з задоволенням приймає. У нашого шкільного кота особлива місія – дарувати гарний настрій кожному, хто приходить до школи.

А ще  у нас є шиншила Шуша та хом’як  Ем, які мешкають в кабінеті біології. Ці тварини з характером! Не люблять, коли прибирають їх помешкання. Шуша може довго ображатися, але пробачає, коли її годують  з рук.  Шушею та Емом опікується вчителька біології Олена Володимирівна Витвицька та 5-Б. Деякі класи мають акваріуми з рибками, і це створює особливий затишок в кабінетах.

Ми радіємо з того, що наші учні, опікуючись цими тваринами, вчаться любити та турбуватися про навколишній світ.

Дорогі друзі! Незабаром відзначається Всесвітній день щастя (20 березня). Пропонуємо до цього дня провести онлайн фотовиставку «Що робить нас щасливими» з підтемою «Наші улюбленці». Поділіться найкращими світлинами ваших улюбленців. Покажемо один одному тих, хто дарує нам щасливі моменти! Фото можна передати класному керівнику або надіслати на адресу znvschool5@gmail.com з поміткою «До Дня щастя».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *