Проєктна діяльність

МИСТЕЦЬКА ВИСТАВКА “РІЗНИЙ УСПІХ У РІДНОМУ МІСТІ”

2021 рік
Чи хочеш ти бути успішним? А що таке успіх? Що таке успіх саме для тебе?
Чи можна стати успішним, якщо ти народився та живеш в маленькому містечку?


Питання, які хвилюють сучасну молодь, стали ідею конкурсного проєкту - мистецької виставки «Різний успіх у рідному місті», організованій у рамках проєкту «Творимо мистецтво в шкільному саду» у співпраці з громадською організацією «Місто-сад» за підтримки Українського культурного фонду.
У рамках виставки «Різний успіх в рідному місті» відвідувачам пропонується в нетрадиційному форматі почути і прочитати про досвід новоградців, кожен з яких є в чомусь успішним.
Про відкриття виставки Детальніше


КАЛІФОРНІЙСЬКЕ ДИВО

2021-2022 рік
Каліфорнійське диво - це перший у м.Новоград-Волинський проєкт з громадського компостування за допомогою каліфорнійських черв'яків.
Мета ініціативи
- зменшити забруднення повітря шляхом компостування опалого листя та органічних відходів через встановлення громадського компостеру та створення верміферми.
Проєкт розробила та втілює команда «EcoSMART» загальноосвітньої школи №5 міста Новограда-Волинського Житомирської області за фінансової підтримки програми UPSHIFT, яку втілює ЮНІСЕФ спільно з Фондом “Професійний розвиток Харкова” за підтримки ING Bank.
Детальніше про проєкт можна дізнатися у Facebook за хештегом #каліфорнійськедиво


МАЙСТЕРНЯ ЕКОМЕБЛІВ

2021 рік
Ціль проєкту: розвивати у здобувачів освіти підприємницькі компетентності шляхом налагодження виробництва недорогих, екологічних меблів з витратних матеріалів для куточків відпочинку, які можна використовувати як в приміщеннях, так і на вулиці.
Основні завдання:

- залучити до участі в проєкті здобувачів освіти, особливо учнів з проявами девіантної поведінки, таких, що виховуються в неблагополучних родинах, мають низьку мотивацію до навчання;
- облаштувати майстерню для виготовлення меблів з екологічних матеріалів та налагодити їх виробництво;
- розробити маркетингову програму просування продукції та подальшого вкладення зароблених коштів
Детальніше


ГОРІХОВИЙ САД ЯК СОЦІАЛЬНА ПЕРСПЕКТИВА

2021-2022 роки
горіховий сад Метою проєкту є створення горіхового саду на території школи з метою розвитку екологічних, підприємницьких, соціальних та громадянських компетентностей учасників освітнього процесу.
Детальніше


ДЕМОКРАТИЧНА ШКОЛА

2018-2020 роки
Новоград-Волинська ЗОШ №5 стала учасником Всеукраїнської програми освіти з демократичного громадянства «Демократична школа».
ДЕМОКРАТИЧНА ШКОЛА - Всеукраїнська програма освіти для демократичного громадянства, націлена на підтримку реформ з децентралізації та демократизації середньої освіти в Україні (за підтримки Європейського центру ім. Вергеланда та МОН України у співпраці з Радою Європи та МЗС Королівства Норвегія).
Головні наші досягнення:
-зросла зацікавленість учнів та батьків до життя школи та громади;
-налагоджена схема партнерства школа-батьки-громада;
-створена дієва система учнівського самоврядування;
-шляхом проведення загальношкільного референдуму прийнято Правила для учнів.
Більше про участь у проєкті - ДИВИТИСЯ
Галерея світлин - ДИВИТИСЯ
Правила для учнів - ДИВИТИСЯ
Facebook- Новоград Демократична Команда


ZERO WASTE SCHOOL: Від школи без сміття до громади без сміття

2019 рік
Zero Waste School — екологічний діджитал-проєкт для представників учнівської та вчительської спільноти шкіл з усієї України. Проєкт реалізується Klitschko Foundation за фінансової підтримки Фундації Кока-Кола.
Мета Zero Waste School — дати учасникам знання, натхнення та інструменти для створення локальних екологічних змін з глобальним впливом.
Проєкт покликаний змінити думки, що сортування відходів та zero waste спосіб життя — це складно. Натомість ми створюємо світогляд, що спонукає творити екозміни:«Екодружній спосіб життя — це моя нова звичка, що допоможе планеті. Я знаю, як втілити мою екоініціативу у життя разом з однодумцями».
Більше про участь нашої команди ECOSMART у проєкті -Детальніше
#ZWSUkraine#novograd


Еколого-натуралістичний парк як інноваційна модель екологічної освіти

2012-2016 роки
Мета проєкту:
- створення інноваційної моделі екологічної освіти та виховання;
формування нового екологічного мислення як необхідної умови існування людини в суспільств;
- розвиток системи якісного профільної освіти;
- створення якісних умов для розвитку навчально – пізнавальних інтересів, нахилів, здібностей і потреб учнів старшої школи в галузі природничих дисциплін з орієнтацією на вибір майбутньої професії;
- підвищення інтересу до вивчення природничих дисциплін;
- формування потреби в одержанні сучасних наукових знань шляхом використання інформаційних технологій, пошуку знань та залучення до науково – експериментальної роботи;
- ознайомлення з найбільш актуальними ідеями, проблемами й темами сучасних природничих наук.
Детальніше/