#School5Talant. Юні художники 6-А

Гордість кожної школи – це її учні та вчителі. Та на жаль, ми не завжди знаємо, якими талантами вони володіють. Хтось приховує свій талант, хтось соромиться, хтось не вважає його вартим уваги. Про чиїсь таланти і досягнення ми дізнаємося випадково. Саме так сталося з героями нашої нової рубрики, яку ми започатковуємо – #School5Talant.Анна Шпір – юна талановита художниця з 6-А класу. Дівчинка почала малювати відносно недавно, півтора року тому, коли сумувала під час чергового карантину. Добре, що це помітили рідні і вирішили підтримала захоплення доньки. Розвитку своїх здібностей дівчинка завдячує своїй викладачці Олені Бондаренко. Найбільше любить малювати квіти, природу. Ані ще рано задумуватися про майбутню професію, але дизайн інтер’єрів її вже цікавить. Тому заняття образотворчим мистецтвом у майбутньому їй може стати в нагоді.

Матвій Саган, учень 6-А класу, герой сьогоднішнього допису. Хлопчик з незвичайно тонким відчуттям прекрасного. Скільки себе пам’ятає, Матвій завжди любив малювати. Особливо пейзажі та котів. А розвивати здібності допомагають викладачі художнього відділення Школи мистецтв, де Матвій навчається у третьому класі (викладач Олена Бондаренко). І звичайно ж, батьки та рідні, які є першими шанувальниками таланту хлопчика. У 2020 році Матвій Саган став лауреатом міського фестивалю «Сузір’я талантів» у номінації «Образотворче мистецтво».

Цього місяця в школі організовано виставку  яскравих робіт наших талановитих художників.

Просимо, доєднатися до нашої рубрики тих, хто хотів би поділитися власними талантами. Ми впевнені, що вам є чим пишатися.

#School5Talant

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *