Ігровий інклюзивний майданчик – подарунок польських друзів

Ура! Від сьогодні  починає здійснюватися наша давня мрія! На території школи відбувається монтаж  ігрового майданчика інклюзивного та спортивного спрямування для учнів початкової школи.

Придбання такого майданчика стало можливим завдяки нашим меценатам, а саме подружжю з Польщі –  Ранді  Омбах та Якубу Гжебелець, які на початку війни гостинно прийняла родину наших вчителів з маленькими дітьми, продовжують вже понад рік підтримувати з нею тісний контакт. Окрім того,   займаються благодійною діяльністю в Польщі і часто бувають в Україні з гуманітарною місією. Пані Ранді Омбах, яка є  президентом Фундації соціального розвитку Uskrzydlamy,  вдалося залучити кошти одного з  благодійних фондів в сумі 7000 фунтів стерлінгів для придбання майданчика та його монтажу.

Ми дуже мріяли, що такий майданчик з’явиться ще на початку навчального року, вже через місяць після отримання коштів , але жодна компанія, яка виготовляє обладнання для інклюзивно – ігрових майданчиків в Україні не брала на себе  такі швидкі зобов’ язання . Довелося чекати майже два з половиною місяці через реалії війни (інформація для скептиків, які не розуміють, чому це робиться на зиму). Головне, що такий майданчик є і буде надалі розвиватися. Його благоустрій буде проведено вже навесні.

У допомозі, яку ми отримали від фонду, є й частка особистих коштів  родини Омбах- Гжебелець, на яку був придбаний один з елементів майданчика – карусель.

Інклюзивний майданчик – це не тільки майданчик для дітей з особливими освітніми потребами. Це майданчик для всіх дітей, де вони зможуть корисно та цікаво проводити час на перервах, уроках фізичної культури, в позаурочний час.  Основне завдання батьків та вчителів навчити наших дітей зберігати такий класний подарунок, пам’ятати, що майданчик.

Колектив нашої гімназії висловлює щиру вдячність нашим польським друзям – пані Ранді Омбах та пану Якубу  Гжебелець,  Фундації соціального розвитку Uskrzydlamy! Хай ваші добрі справи мають гарне продовження! Миру, добробуту та процвітання вам, вашим родинам, вашій державі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *