День захисників і захисниць

1 жовтня – особливий день в Україні. Саме сьогодні ми відзначаємо особливі для нас свята.
Першим і найважливішим серед них є День захисників і захисниць України. Вся наша шкільна спільнота щиро вітає всіх, хто боронить нашу країну від лютого ворога. Мужності вам та стійкості, витримки та безмежної сили, щоб витримати все те, що випало на ваші плечі. І ангела – охоронця поруч і повсякчас!
З метою відзначення подвигу захисників і захисниць України, формування національної свідомості, ідеалів гідності, сталих знань про героїчну боротьбу українського народу  в рамках місячника національно-патріотичного виховання  в Гімназії №5 відбулася низка заходів, присвячена Героям України наших днів. Зокрема,  години спілкування, Уроки мужності на тему «Герої рідного краю» в 7-9 класах.  Учні підготували інформацію про наших земляків – захисників української землі, про своїх рідних, які сьогодні захищають нас від страшної російської навали, подивилися відеофрагменти про пам’ятні події російсько-української війни, відвідали музейні експозиції. А також побували на  Алеї пам’яті та вшанували тих, хто поклав життя за нашу свободу та незалежність. Збірна команда Гімназії під керівництвом вчителя історії Валерія Хомика взяла участь у обласному етапі конкурсу “Відун” (“Джура”).
8-мі класи під керівництвом класних керівників Катерини Осипчук та Валерія Хомика взяли участь у грі “Козацький квест”. Об’єднавшись у чотири команди , учні проходили різні випробування , де мали проявити свої  знання з історії, географії, логічне мислення, вміння працювати в команді, влучно стріляти,  спортивні та інтелектуальні здібності. Команда-переможець отримала головний козацький символ – гетьманську булаву, яку урочисто вручили головного гетьману нашої гімназійної січі – директору гімназії Ларисі Капчинській.
А напередодні свята представники закладу від імені всього колективу привітали воїнів 12-го окремого полку оперативного забезпечення зі святом, передали листи – вітання, малюнки та обереги від учнів та подарунки від педагогів школи.
Детальний фотозвіт заходів у розділі Галерея

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *