ВІДНОВЛЕННЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

Педагогічний колектив школи вітає всіх, хто читає ці рядки, та бажає миру, спокою та тиші. Минуло вже понад три тижні з того часу, коли ми бачились востаннє. Ці дні стали для всіх нас справжнім випробуванням: хтось змінив місце проживання в Україні на більш безпечне, хтось виїхав за кордон, а хтось залишився в рідному місті, поступово звикаючи до звуків сирен. Найкраща, наймужніша частина нашого суспільства – наші воїни – боронять країну від ворожої навали. Ми ні на мить не сумніваємось в нашій перемозі, але маємо робити все, що залежить від кожного з нас, наближаючи її. Наше основне завдання сьогодні – навчати та вчитися.

З понеділка 21 березня ми спробуємо відновити освітній процес, але дещо в іншому форматі. Ви отримаєте розклад занять на тиждень. Уже на першому уроці вчителі розкажуть вам про те, як ми будемо працювати в новому форматі. Головне правило – безпека всіх.

Запам’ятайте декілька простих правил.

1. Початок навчальних занять о 10.00. Якщо в цей час буде оголошена тривога, початок занять буде перенесено . Заняття в TEAMS розпочнуться через 10 – 15 хвилин після відбою тривоги.

2. У випадку оголошення тривоги під час заняття, процес буде призупинено та продовжено після того, як небезпека мине.

3. Якщо ви перебуваєте в регіоні, де безпечно і не звучать сигнали тривоги, слідкуйте за повідомленнями вчителя в чаті TEAMS чи групі VIBER про ситуацію в нашому місті.

До зустрічі вже в понеділок! Поки що в TEAMS, але віримо, що скоро зустрінемось в школі!

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *