Тренінг “Безпечна дорога до школи”

Бесід про правила дорожнього руху за час навчання в школі проводиться достатньо. Та все ж Україна має сумну статистику. За даними «Опендатабот» за вісім місяців 2023 року в Україні зафіксовано 2642 аварії, в яких загинуло 116 дітей та 3029 – отримали травми. 433 таких аварії сталися саме з вини дітей. Це спонукає шукати нові форми задля привернення уваги дітей та молоді до цієї надважливої проблеми.
У рамках Тижня безпеки дорожнього руху в 5-9 класах Гімназії №5 відбулися бесіди з елементами тренінгу «Безпечна дорога до школи», головне завдання яких – обґрунтування важливості дотримання безпечної та відповідальної поведінки на дорозі задля збереження власного життя та здоров’я. «Життя людини безцінне. А безпека на дорозі – це і є, насамперед, безпека життя». Саме це твердження і стало головним месенджем заходів.
Відповідальність за проведення тренінгів взяли на себе активісти Гімназії №5 – учні 11 класу. Учасники тренінгів працювали в командах, обговорювали питання безпечної поведінки на дорозі, визначали перешкоди, які можуть трапитися в дорозі з різними учасниками дорожнього руху, а також напрацьовували шляхи їх подолання, відпрацьовували навички аналізу дорожньої ситуації та вміння приймати відповідальне рішення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *