Таланти наших педагогів #School5Talant

Наша наступна героїня – справжня майстриня бісероплетіння. Це Тетяна ЦИБАНЮК, учитель початкових класів Гімназії №5. Захоплення бісероплетінням та вишивкою бісером виникло відносно недавно – 6-7 років тому. Сьогодні для Тетяни Віцентіївни це і хобі, і віддушина, і відпочинок. Маючи неабиякий насичений день в школі та родину, в якій переважають чоловіки, на творчість залишається не так багато часу. Як правило, це пізній вечір, який переходить в ніч. Ми не раз захоплювалися вишиваними блузами чи сукнями, які одягала Тетяна Віцентіївна на шкільні урочистості. А нещодавно познайомилися з колекцією герданів, яка не може залишити байдужим нікого. Пані Тетяна є не тільки виконавицею, але й автором візерунків.
Пані Тетяна свої роботи не продає, а дарує або віддає тим, кому вони надзвичайно сподобались. А останнім часом майстриня представляє свої роботи на конкурсах декоративно-ужиткового мистецтва, за що отримує відзнаки та дипломи.
На відео – майстриня Тетяна Цибанюк в улюблений вишиванці, а гердани та браслети залюбки представили учительки нашої гімназії.
https://youtu.be/BoJifqmyg3c

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *