Ніч у школі

Спочатку були сумніви – писати чи не писати про цьогорічну ніч у школі – традиційний захід для одинадцятикласників. Можливо, хтось подумає, що це розвага, і вона не на часі. Будуть серед читачів повідомлення і ті, хто здивується нашій безпечності в такий тривожний час, особливо вночі. Хочемо запевнити і перших, і других, що жодних недоречних розваг не було, безпечне перебування гарантоване наявністю нового укриття. Головне, що у цьогорічних випускників з’явилось велике бажання провести час разом. Незабаром на них чекають непрості випробування: складання НМТ, вибір закладу для подальшого здобуття освіти. Саме тому спілкування в колі друзів в такі моменти є надзвичайно важливим.
Ніч у нашій школі – це не тільки можливість побути в колі друзів, а й цілий ряд непростих випробувань, цікавих та корисних активностей, пізнавальних квестів. А ще грали в улюблену командну гру – волейбол, шукали певні види дерев на території шкільного парку (це завдання виявилося найскладнішим), змагалися командами в інтелектуальних конкурсах, дивилися кіно, разом на місточку зустріли світанок, посадили дерево. На жаль, не обійшлося без тривоги і цієї ночі. Перебуваючи в укритті, майбутні випускники грали в «Мафію», розмальовували стіни саме того блоку сховища, де вони зазвичай перебувають під час тривоги.
Хтось почувався бадьорим всю ніч, а для когось ніч без сну стала випробуванням. Хтось дізнався чимало нового, хтось відкрив в собі талант художника, а хтось по-новому побачив своїх однокласників….

Попереду вихідний. Всі відпочинуть, швидко відновлять сили і довго пам’ятатимуть найцікавіші моменти сьогоднішньої ночі. Ми вдячні нашим випускникам за згуртованість та гарно проведений час разом, батькам – за підтримку та довіру. Та найголовніше – безмежна подяка тим, хто невтомно оберігає наш спокій, дав сьогодні можливість зустріти світанок, – нашим янголам-охоронцям воїнам ЗСУ. З вірою в вас та нашу перемогу ми розпочинаємо новий день.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *