Ігродвіж в Звягелі: участь гімназистів у проєкті “Я серед своїх”

Драйвово, весело, круто! Саме так 9 січня відбулася перша зустріч представників Національної організації скаутів України (НОУС) з учнівською молоддю міста. Співорганізатори інтерактивної ігрової програми Ігродвіж – волонтери нашої громади – учителі Гімназії №5 Звягельської міської ради Таїса Качуровська та Олена Хомик, які протягом останніх місяців пройшли тренінгові підготовку в рамках проєкту «Я серед своїх». Метою авторської інтеграційної програми для дітей “Я серед своїх» є надання безкоштовної підтримки дітям та молоді, які постраждали від війни, зокрема психологічної підтримки, допомоги у процесі адаптації на новому місці проживання, створення умов для безпечного та змістовного дозвілля.
Волонтери залучили до заходу більше 100 учнів, переважна більшість з яких – учні 5-8 класів Гімназії №5, а також учні з числа ВПО, які навчаються в закладах міста. У компанії організаторів учасники активно провели час із різноманітними іграми, челенджами, танцями-руханками від відомої блогерки та авторки крутих трендів в TikTok – Тьоті Панди.
Звягель Демократична команда дякує організаторам Ігродвіжу – Національної організації скаутів України (НОУС), https://www.facebook.com/ukrscout , Управлінню культури і туризму Звягельської міської ради за сприяння в організації заходу, Міжнародній гуманітарній організації “Alps resilience” і “Гуманітарному фонду для України” за підтримку гарної справи.
І особлива подяка за сміливість, активність, волонтерський дух нашим педагогам – Таїсі Качуровській та Олені Хомик! Реалізація проєкту лише починається. Впевнені, що попереду наших учнів чекає ще багато цікавих ідей! Тому бажаємо вам успіху і натхнення!
Про те , наскільки круто й драйвово проходив Ігродвіж, свідчать щасливі обличчя наших дітей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *