Фінальна зустріч учасників проєкту “Про.Спільноти”

25-26 листопада в Києві відбулася фінальна зустріч учасників проєкту «Про.Спільноти»: безпечне та сприятливе середовище для навчання дітей» за ініціативи Центр Інноваційної Освіти «Про.Світ». У роботі форуму взяли участь і представники Гімназії №5 – Наталія ПАПІШ, Анжеліка САВЧЕНКО, Олена ГЕРАСИМЧУК.
«Сьогодні заради майбутнього: освіта у воєнний та післявоєнний час» – гасло, що об’єднало понад 300 освітян з усієї України. Позаду – довготривала робота, поїздка в Ізраїль, проведення тренінгів, нові знання, знайомства. А ще – неоціненний досвід роботи в умовах реальної небезпеки. Символічно, але учасники і цього дня пройшли випробування. Зустріч відбулася після потужної атаки «шахедів» на столицю. А вдень, коли вирішували безпекові питання, подію перервала повітряна тривога. І всі перемістилися в укриття, аби продовжити панельну дискусію про безпечну освітню екосистему.
Форум пройшов у партнерстві зі Службою Освітній омбудсмен Сергій Горбачов та в межах проєкту «Про.Спільноти: безпечне та сприятливе середовище для навчання дітей», який реалізує Центр інноваційної освіти «Про.Світ» за підтримки Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe, що спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Данією та Словенією, та за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується Isar Ednannia у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центр демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.
Серед ключових спікерів — Освітній омбудсмен Сергій Горбачов та перша проректорка Київського університету ім. Бориса Грінченка, кандидатка педагогічних наук, доцентка Лілія Гриневич.
А 29 листопада представники Звягельської, Брониківської, Стрієвської громад, які брали участь у тренінгах «Безпечне освітнє середовище» (в рамках проєкту), знову зустрілися, поділилися досвідом впровадження ідей проєкту у своїх закладах , отримали сертифікати учасників та методичні матеріали.

Дякуємо всім, хто допомагав нашій команді втілювати проєкт у життя! Дякуємо організаторам форуму та учасникам наших тренінгових занять. Це так цінно, коли є можливість зібратися наживо! Віримо, що нам під силу здолати будь-які освітні виклики. Незламні, коли разом!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *