1ВЕРЕСНЯ. ВІТАЄМО З ПОЧАТКОМ НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ!

Дивні відчуття охоплюють сьогодні всіх нас. На календарі 1 вересня – святковий день. На шкільному подвір’ї – тиша. І сьогодні вона якась особлива: навіть не співають пташки, не їздять машини, в парку безлюдно. Вперше за 75 років школа не зустрічає своїх учнів, Так, саме сьогодні ми мали святкувати 75-у річницю з дня заснування школи: будували плани, складали списки запрошених, мріяли про подарунки…. На жаль, так не сталося. Але ми не здаємося!
1 – 5 класи облаштовуються на новому місці. Педагоги та працівники школи докладають багато зусиль, щоб дітям було там затишно. 6 – 11 класи поки що навчаються дистанційно.
Ми щиро дякуємо батькам за розуміння, довіру, та підтримку. Дякуємо нашим учням, що залишаються з нами, не зважаючи на труднощі, які ми зараз долаємо.
Віримо, що незабаром і в нашій школі буде укриття, яке в перспективі стане навчально – безпековим центром. Принаймні, ми вже зараз активно працюємо над концепцією такого центру та його наповненням. Дуже сподіваємося на підтримку влади, депутатського корпусу. Головне, що укриття дасть змогу повернутися учням до школи, забезпечить всім здобувачам право на якісну освіту.
З вірою в найкраще, в нашу перемогу, ми вітаємо всіх з початком нового навчального року! Сумуємо за тими, хто сьогодні перебуває за межами України. Знаємо, що вони також сумують і незабаром повернуться до нас.
Ми обов’язково відсвяткуємо ювілейну дату школи всією шкільною громадою!

Сьогодні осінь всіх скликає в школу.
І не біда, що поки-що онлайн.

Разом ми подолаєм перешкоди,
Підемо разом у Країну Знань.
Нехай нелегко буде у пізнанні,
Але тепер ми сильні у меті:
Мирне майбутнє нашої держави
В наших руках, в сучасній дітворі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *