1 вересня. Стартує 2023-2024 навчальний рік

Ось і 1 вересня! Стартує 2023-2024 навчальний рік. Попри тривоги, страх і хвилювання, скарги на «таке коротке літо», буденні турботи, невизначеність. І знову подвір’я школи наповнилось щасливими обличчями, дружніми розмовами, радісним сміхом. Знову приймаємо до шкільної родини першокласників і пишаємося новими випускниками. А значить – життя продовжується, і нам є задля кого жити, навчатися, навчати, працювати, мріяти і діяти. «Втілюйте разом свої маленькі і великі мрії! Задля себе, родини, друзів, школи, перемоги України» – таку настанову на новий навчальний рік отримали на першовересневій зустрічі класи гімназії.
Любі друзі! Демократична команда Гімназії №5 Звягельської міської ради щиро вітає учнів, педагогів та батьків з Днем Знань та новим навчальним роком. Хай збуваються ваші мрії і задуми, хай ваше життя буде яскравим і радісним під мирним українським небом!
Дякуємо всім, хто завітав до нас на свято! Особливу вдячність за можливість радіти сьогоднішньому дню висловлюємо нашим воїнам захисникам, які тримають своїми мужніми руками над нами небо!
З вірою в ЗСУ та Перемогу, любов’ю до України розпочинаємо новий 2023-2024 навчальний рік!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *